Використання краєзнавчого матеріалу у навчально-виховному процесі сучасної початкової школи
Завдання:
1. Опрацювати матеріал лекції
2. Залиште коментар лекції у блозі
3. Дайте відповідь на тест (контроль модуля)
Оцінюється у 8 балів
За кожну правильну відповідь – 1 бал
1. Туризм – це: (1 бал)
А) прекрасний і ефективний засіб виховання здорової й загартованої людини;
Б) непосильне завдання;
В) засіб розширення кругозору й
збагачення духовного життя людей, засіб
пізнання краси природи.
2. В якому році був створений Пласт: (1 бал)
А) 1911;
Б) 1934;
В) 1923.
3. Засновниками Пласту були: (1 бал)
А) Олександр Тисовський,
Петро Франко та Іван Чмола;
Б) Іван
Франко, Тарас Шевченко, Степан Бандера;
В) Петро
Франко, Іван Чмола, Степан Бандера.
4. Гербом
Пласту є: (1 бал)
А) трилиста квітка лілії;
Б) кленовий листок;
В) троянда.
5. Початок
скаутського руху характеризується: (1 бал)
А) 1907р.;
Б) 1911р.;
В) 1899р.
6.Скільки годин відводиться для вивчення туризму у
9 класі:
(1 бал)
А)
6;
Б)
3;
В)
4.
1.
Скільки годин відводиться
для вивчення туризму у 11 класі: (1 бал)
А)
4;
Б)
2;
В)
0.
8. З якого
класу починається вивчення туризму у школі: (1 бал)
А) 4;
Б) 1;
В) 5.
Опрацювавши лекцію «Використання краєзнавчого матеріалу у навчально-виховному процесі сучасної початкової школи», я дізналася, яким має бути краєзнавчий матеріал для використання на уроці, як правильно його добирати, щоб урок пройшов цікаво і діти отримали велику кількість пізнавальної інформації, зрозуміла, що ефективність на уроці значно зросте, якщо краєзнавчий матеріал використовувати систематично та цілеспрямовано. Цікавою видалася інформація про те, які можна використовувати різноманітні форми краєзнавчої роботи на уроці з дітьми.
ОтветитьУдалитьЧому не відповіла на тест?
УдалитьЯ на тест відповіла, вчора скинула відповіді вам на пошту.
УдалитьПознайомившись із лекцією №3(Використання краєзнавчого матеріалу у навчально-виховному процесі сучасної початкової школи), я ознайомилася як саме можна використовувати краєзнавчий матеріал у навчально-виховному процесі сучасної початкової школи; ще я дізналася як саме можна виховувати дітей в краєзнавчій роботі естетично.
ОтветитьУдалитьАдже знання людиною свого родоводу, історії, свого народу – це такий компонент цивілізації, який і робить людину власне людиною, тому саме краєзнавству в наш час належить важлива роль у вихованні учнів.
Тест???? Самостійна????
УдалитьОпрацювавши лекцію «Використання краєзнавчого матеріалу у навчально-виховному процесі сучасної початкової школи»,я зрозуміла, що саме у початковій школі закладаються основи світогляду дитини, виховується любов до рідного краю, повага до свого народу, формується відповідальне, гуманне ставлення до природи. Одним із засобів, що допомагають успішному вирішенню цих завдань, є шкільне краєзнавство із його невичерпними можливостями для навчання і виховання учнів.
ОтветитьУдалитьУ сучасних умовах розвитку школи необхідність та важливість використання краєзнавства в системі навчально – виховної роботи сумнівів не викликає.
Опрацювавши лекцію№3 «Використання краєзнавчого матеріалу у навчально-виховному процесі сучасної початкової школи» я зрозуміла,що краєзнавство допомагає вчителю виховувати учнів велике громадянське почуття,любов до рідного краю,повагу до традицій.Як потрібно вчителю підбирати матеріал до уроку,щоб дітям було цікао.
ОтветитьУдалитьОпрацювавши лекцію №3 "Використання краєзнавчого матеріалу у навчально-виховному процесі сучасної початкової школи», я ознайомилася з можливостями використання краєзнавчого матеріалу у навчально-виховному процесі. Я зрозуміла, що краєзнавство допомагає вчителі у формуванні у учнів розуміння свого народу, рідного краю, допомагає виховувати в учнів велике громадянське почуття, любов до рідного краю, повагу до традиції земляків, до історичних пам’яток, пам’ять про героїв.
ОтветитьУдалитьКонтроль модуля надам на занятті.